Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAHVERENGİ PİJAMALI ADAM

:: Korku

KAHVERENGİ PİJAMALI ADAM Empty KAHVERENGİ PİJAMALI ADAM

Mesaj tarafından rasel Salı Ekim 02, 2007 3:59 pm

Dedem öldükten (daha doğrusu gömüldükten) sonra teyzemler komşularıyla ona kuran okuyorlarmış… Bunu bana teyzem kendi anlattı bu arada, neyse bir komşusu dua okurken karşı koltuğa bakıyormuş, teyzem de bir yandan dua okuyup, bir yandan etrafına bakınıyormuş, ezberindeymiş dualar herkesin neyse, bu komşu dua okurken birden donakalmış… Dudakları kıpırdamıyormuş, kadın koltukta geri geri gidiyormuş ve bembeyaz olmuş… Tabi teyzem duayı bitirip amin dedikten sonra kadının yanına gitmiş ne oldu falan diye sormuş kadında tık yok…
Teyzem kadını dürttüğü anda kadın tekrar eski haline dönüp duayı bitirmiş, amin deyip yüzünü sıvazlamış ve direkman ağlamaya başlamış… Teyzem yine sormuş kadına nooldu diye, kadın yanıtlamış:
“Ben dua okurken birden karşı koltukta kahverengi pijamalı bir adam belirdi, dua okuyordu aynı benim gibi… Sonra sen dokununca kendime geldim ve duayı bitirdim, adam kafasını kaldırdı, baban olduğunu anladım” demiş. Ve devam etmiş:
“Ben yüzümü sıvazladıktan sonra adam kafasını kaldırdı, eminim babandı”, demiş. “Gülümsedi, el salladı ve kayboldu, bende kendimi tutamadım demiş”
Neyse ben detayları anlatım, dedem sigara yüzünden damarları tıkandığı için öldü ve diyaliz makinasına bağlı yaşıyordu, son sözleri de “Diyaliz” olmuş zaten… Dedem hastanedeyken bir kahverengi pijama giyiyordu hep ve dua okuyan kadın dedemin hiç ziyaretine gitmedi hastanede, yani bilinçaltı olamaz……
rasel
rasel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Değerlendirilmesi
Bar:
KAHVERENGİ PİJAMALI ADAM Left_bar_bleue1000/1000KAHVERENGİ PİJAMALI ADAM Empty_bar_bleue  (1000/1000)

:: Korku