Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÖSS Cinneti 2 ölü

:: Haber :: Haber

ÖSS Cinneti 2 ölü Empty ÖSS Cinneti 2 ölü

Mesaj tarafından rasel Perş. Ağus. 30, 2007 11:01 am

Antalya bir sınav trajedisine sahne oldu. Önceki gece Yeniemek Mahallesi’ndeki Devlet Su İşleri Lojmanları’nda meydana gelen korkunç olay şöyle gelişti:

Üniversite sınavında başarısız olan, bu nedenle anne ve babasıyla da arası açılan Hakan A. bir süredir bunalımdaydı. Sınav sonuçlarının açıklanmasından bu yana sorunları hızla artan 19 yaşındaki Hakan A. dün akşam da polis memuru babası Süleyman A. ile bu nedenle tartışmaya başladı. Baba-oğul arasındaki tartışmanın tansiyonu yükselince, bağrışma sesleri apartman komşularına kadar gitti.

Sesleri duyan kapı komşuları 24 yaşındaki Gökhan Kapsız, A. Ailesi’ni biraz olsun sakinleştirmek için kapılarını çaldı. Kavga sırasında eve giden Kapsız, kavga eden ikiliyi ayırmayı başaramazken, Hakan A. beylik silahını aldığı babasına kurşun yağdırdı. Baba olay yerinde hayatını kaybederken, gencin silahından çıkan kurşunlarla yaralanan komşu Gökhan Kapsız da kaldırıldığı A.Ü. Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Hakan A., Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği tarafından tarafından gözaltına alınırken, “Sınav yüzünden çok zor günler geçirdim. Kazanamayınca babam sürekli beni aşağıladı. Onu öldürmek istemezdim. Sinirlerime hakim olamadım” diyerek çok üzgün olduğunu söyledi.
rasel
rasel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Değerlendirilmesi
Bar:
ÖSS Cinneti 2 ölü Left_bar_bleue1000/1000ÖSS Cinneti 2 ölü Empty_bar_bleue  (1000/1000)

:: Haber :: Haber