Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa'nın New Jersey Macerası

Papa'nın New Jersey Macerası Empty Papa'nın New Jersey Macerası

Mesaj tarafından rasel Perş. Ağus. 30, 2007 10:48 am

Papa'nin New Jersey Macerasi

Papa son Amerika gezisinde New Jersey'nin Garden State Parkway'inden asagi koskoca limosuna kurulup geciyormus. Mevsim sonbahar. Manzara cok hosuna gimis. Soforune "yahu pek cok uzun zamandir araba kullanmadim. Papazken kullanirdim cok ozledim araba kullanmasini caktirmadan biryerde durda yer degiselim" demis. Oyle yapmislar.
Yalniz uzun zamandir araba kullanmayan Papa yol bos diye bastirmis. Ilerde bir yerde trafige yakalanmislar. Trafik polisi sofor kapisina yanasmis, Papa'da renkli cami acinca, trafik polisi beyaz giysiler icindeki papa'yi gorunce irkilmis hicbirsey soylemeden arabasina kosmus. Hemen polis radyosundan merkezi aramis. Oyle ya yanlis bir is yapip baltayi tasa vurmak var.
Merkeze "Ben otoyolda birini durdum. Cok ama cok onemli biri olsa gerek.ama mevzuati bilmedigimden ne yapacagimi bilimiyorum." deyince merkez "durdurdugun kisi belediye baskani filan mi?" diye sormus. Polis "yok daha yuksek " demis. Bunun uzerine merkez sormus "yoksa senator mu?" Polis "yok canim daha yuksek" deyince merkez "yoksa New Jersey valisini mi durdurdun?" deyince polis "Yok canim yuksek daha yuksek" diye heyecanla haykirmis. Merkez "Dangalak koskoca Bush'u limosundaki bayragi tanimadan durdurdun herhalde" deyince polisin kafasi atmis "Bush olsa opup te basima koyacagim, bu kisinin sofurlugunu Papa yapiyor Papa"
rasel
rasel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Değerlendirilmesi
Bar:
Papa'nın New Jersey Macerası Left_bar_bleue1000/1000Papa'nın New Jersey Macerası Empty_bar_bleue  (1000/1000)