Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PİYANGODAN KAZANDIĞI 3 MİLYON EURO`YU REDDETTİ

:: Haber :: Haber

PİYANGODAN KAZANDIĞI 3 MİLYON EURO`YU REDDETTİ Empty PİYANGODAN KAZANDIĞI 3 MİLYON EURO`YU REDDETTİ

Mesaj tarafından rasel Çarş. Eyl. 19, 2007 11:41 am

PİYANGODAN KAZANDIĞI 3 MİLYON EURO`YU REDDETTİ Piyang10

Bir piyango yetkilisi, karamsar adamı parayı alıp saklaması veya bir hayır kurumuna vermesi yönünde ikna edeceklerini söyledi.
[url=]BERLİN (İHA) - Almanya`nın Aşağı Saksonya Eyaleti, Hameln kasabasında yaşayan ve ismi açıklanmayan 70 yaşındaki işçi emeklisi, piyangodan kazandığı 3 milyon Euro`yu nereye harcayacağını bilmediğini söyleyerek, geri çevirdi.

Almanya Piyango İdaresi`nin Hanover`deki merkez binasına gelişinde kalabalık bir medya ordusuyla karşılaşan yaşlı adam, "Eşimi yeni kaybettim. Çocuğumuz olmadı. Başka yakın, uzak akrabam yok. Annem, babam zaten yok. Söyler misiniz bu kadar parayı bu yaştan sonra ne yapayım? Karım piyango oynamaya çok hevesliydi. Onun hatırına son kez bir bilet aldım ve şans bana güldü. Eğer buna şans derseniz" diye konuştu.

Bir piyango yetkilisi, karamsar adamı parayı alıp saklaması veya bir hayır kurumuna vermesi yönünde ikna edeceklerini söyledi.

[/url]
rasel
rasel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Değerlendirilmesi
Bar:
PİYANGODAN KAZANDIĞI 3 MİLYON EURO`YU REDDETTİ Left_bar_bleue1000/1000PİYANGODAN KAZANDIĞI 3 MİLYON EURO`YU REDDETTİ Empty_bar_bleue  (1000/1000)

:: Haber :: Haber