Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aile yadigárı broşu İstanbul'da kayboldu

:: Haber :: Haber

Aile yadigárı broşu İstanbul'da kayboldu Empty Aile yadigárı broşu İstanbul'da kayboldu

Mesaj tarafından rasel Cuma Eyl. 14, 2007 5:12 pm

Aile yadigárı broşu İstanbul'da kayboldu Dombas10

Ünlü Fransız şarkıcı ve oyuncu Arielle Dombasle, 8 Eylül’de, Postacıoğlu Hukuk Bürosu’nun 100’üncü yaş günü onuruna Dolmabahçe Sarayı’nda verilen resepsiyonda sahneye çıktı.

Aile yadigárı broşu İstanbul'da kayboldu Dombas11

Geceye, Siren Ertan, Serra Merzeci, Turgay-Nurcan Artam, Mehmet- Nihan Cansun, Faruk-Hatice Süren, Metin-Zeynep Fadıllıoğlu gibi sosyetenin tanınmış isimlerinin yanı sıra Fransa eski başbakanlarından Michel Rocard ve eşi Sylvie de katıldı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar Gucci, Cavalli ve Versace imzalı üç kıyafet değiştiren Dombasle, soyunma odasına gittiğinde, anneannesinin hediye ettiği, kendisi için manevi değeri yüksek broşunun kaybolduğunu fark etti. Çok üzülen Dombasle, hemen görevlilere haber vererek broşunun bulunmasını rica etti. Ertesi gün Paris’e uçan Dombasle’ın broşu halen bulunmuş değil. Paris’te telefonla görüştüğümüz ünlü sanatçı, "Her şey o kadar güzeldi ki keşke böyle bir olay hiç yaşanmasaydı. Broşumun maddi değeri çok yüksek değil ama benim için manevi değeri ölçülemez. Çünkü Meksika Sefiresi olan anneannemden bana kalan bir hatıraydı. Broşum çalındı demiyorum, kimseyi de suçlamıyor, sadece bulunmasını istiyorum" dedi.
rasel
rasel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Değerlendirilmesi
Bar:
Aile yadigárı broşu İstanbul'da kayboldu Left_bar_bleue1000/1000Aile yadigárı broşu İstanbul'da kayboldu Empty_bar_bleue  (1000/1000)

- Similar topics

:: Haber :: Haber