Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raylarda sızdı, üzerinden tren geçti, kurtuldu

:: Haber :: Haber

Raylarda sızdı, üzerinden tren geçti, kurtuldu Empty Raylarda sızdı, üzerinden tren geçti, kurtuldu

Mesaj tarafından rasel Paz Eyl. 09, 2007 4:05 pm

ADANA'da içki içtikten sonra sızıp rayların arasında yatarken üzerinden tren geçen 25 yaşındaki Mehmet Demirdağ, mucize eseri hafif yaralı kurtuldu.
Karaisalı İlçesi'ne bağlı Bucak Köyü'nde oturan ve geçen cuma günü askerden terhis olan Mehmet Demirdağ, dün akşam alkol aldı. Tren raylarına doğru yürüyen Demirdağ, bir süre sonra aldığı alkolün etkisiyle sızdı ve iki rayın arasına yatıp kaldı. Gece demiryolundan geçen trenin vagonlardan sarkan demir ve hortumlarla hafif yaralanan Mehmet Demirbağ, buna rağmen uyanmadı. Sabah yoldan geçenler, Demirdağ'ı kanlar içinde buldu. Adana Numune Hastanesi’ne götürülen Demirdağ, tedavi altına alındı.
Yaralandığını hiç farketmediğini söyleyen Demirdağ, “Gece raylara yattığımı hatırlıyorum. Sabah yoldan geçenler beni uyandırdığında aynı şekilde yatıyordum. Ancak, gece üzerimden geçen trenin altından sarkan parçalar yüzüme çarpmış olabilir. Rayların arasına yatmasaydım belki de tren beni ikiye bölecekti'' dedi.
rasel
rasel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Değerlendirilmesi
Bar:
Raylarda sızdı, üzerinden tren geçti, kurtuldu Left_bar_bleue1000/1000Raylarda sızdı, üzerinden tren geçti, kurtuldu Empty_bar_bleue  (1000/1000)

- Similar topics

:: Haber :: Haber