Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İŞTE İKİ ÖZ KIZINA TECAVÜZ EDİP BİRİNİ HAMİLE BIRAKAN SAPIK

:: Haber :: Haber

İŞTE İKİ ÖZ KIZINA TECAVÜZ EDİP BİRİNİ HAMİLE BIRAKAN  SAPIK Empty İŞTE İKİ ÖZ KIZINA TECAVÜZ EDİP BİRİNİ HAMİLE BIRAKAN SAPIK

Mesaj tarafından rasel C.tesi Eyl. 08, 2007 7:09 pm

Eskişehir'de 2 kızına tecavüz edip birini hamile bıraktığı iddiasıyla yargılanan şahıs, mahkemece 54 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
[url=]ESKİŞEHİR - Eskişehir'de 2 kızına tecavüz edip birini hamile bıraktığı iddiasıyla yargılanan şahıs, mahkemece 54 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın son duruşmasında tutuklu sanık M.D. (53) hakim karşısına çıktı. Suçlamayı reddeden sanık, eşinin emekli maaşını alabilmek için kendisini tuzağa düşürdüğünü ileri sürerek, "Bana iftira atıldı. Kızımın hamile olduğunu bilmiyorum. Eşim beni uzun süredir yatağa almıyor. Beni pusuya düşürdü. Hangi baba öz kızlarına bunu yapar? Suçsuzum" dedi. Mahkeme heyeti, sanık M.D.'yi suçlu bularak 54 yıl hapis cezasına çarptırdı.

Alpu ilçesine bağlı bir köyde yaşayan ve kızı Ö.D.'nin (16) 6 aylık hamile olduğunu doktor kontrolünde öğrenen anne S.D., küçük kızı M.D. (15) ve diğer kızı ile birlikte jandarmaya şikayette bulunmuştu. Bunun üzerine kızlarına 5-6 yıldır tecavüz ettiği ve büyük kızı Ö.D.'yi hamile bıraktığı iddiasıyla gözaltına alınan M.D., yaklaşık bir yıl önce çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Öte yandan, mağdur Ö.D.'nin çocuğu dünyaya getirdiği ve bebeğin bir aileye evlatlık verildiği öğrenildi.[/url]

İŞTE İKİ ÖZ KIZINA TECAVÜZ EDİP BİRİNİ HAMİLE BIRAKAN  SAPIK Sap30510İŞTE İKİ ÖZ KIZINA TECAVÜZ EDİP BİRİNİ HAMİLE BIRAKAN  SAPIK Sapik-10
rasel
rasel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Değerlendirilmesi
Bar:
İŞTE İKİ ÖZ KIZINA TECAVÜZ EDİP BİRİNİ HAMİLE BIRAKAN  SAPIK Left_bar_bleue1000/1000İŞTE İKİ ÖZ KIZINA TECAVÜZ EDİP BİRİNİ HAMİLE BIRAKAN  SAPIK Empty_bar_bleue  (1000/1000)

- Similar topics

:: Haber :: Haber